Blog Roku 2007

Gwoli ścisłości wypada mi poinformować, że Altergranie startuje w konkursie Blog Roku 2007 w kategorii Kultura. Dziś zaczął się drugi etap konkursu, który polega na wysyłaniu SMS-ów (tutaj podany jest numer i zasady). Dopiero w następnym etapie blogi z największą ilością głosów oceniane będą przez jurorów (w kategorii Kultura jest nim Bartek Chaciński, dziennikarz „Przekroju”).

SMS-owa metoda wybierania „najlepszych” blogów, które następnie dopiero oceniane będą przez jurorów, jest dość kontrowersyjna (delikatnie mówiąc), natomiast przyznam, że przy zgłaszaniu Altergrania do konkursu kierowała mną głównie nieodparta, nieco przekorna chęć umieszczenia bloga o grach i graniu w kategorii Kultura. Choć właśnie do niej przecież pasuje, to myślę, że przeglądając zgłoszone blogi niejedna osoba uniesie ze zdziwieniem brew i być może przez chwilę się nad grami wideo jako zjawiskiem kulturowym zamyśli, a wówczas mój (nie)cny cel zostanie osiągnięty ;)

4 thoughts on “Blog Roku 2007

  1. Glosuje! Twoj blog, choc jeszcze malo popularny ma bezposrednie przelozenie na sposob myslenia rodzimych tworcow gier. Oby tak dalej!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s