Game Developers Forum 2008

Na prośbę redaktorów zaprzyjaźnionego bloga/serwisu Polygamia zamieszczam informację o Game Developers Forum 2008, konferencji twórców gier, która odbędzie się w maju w Budapeszcie. Polygamia objęła patronat medialny nad wydarzeniem, więc możemy spodziewać się relacji na bieżąco.

Biorąc pod uwagę olbrzymi sukces Game Developers Forum 2007, pierwszego węgierskiego spotkania zawodowych twórców gier, IDG Węgry wraz z zespołem MCB zdecydowało się uczynić Game Developers Forum 2008 wydarzeniem o jeszcze większej skali. Sponsorami imprezy został Microsoft Xbox i Electronic Arts. W
tym roku wszyscy odwiedzający oraz ludzie z branży mogą uczestniczyć w wykładach na najwyższym merytorycznym poziomie prowadzonych w dwóch salach kinowych. Do udziału w Game Developers Forum 2008 zapraszamy również gości z zagranicy, którym zapewniamy tłumaczenie prezentacji z języka węgierskiego na angielski. Oprawę medialną będą zapewniać na bieżąco węgierski magazyn GameStar i Index.hu, jak również zagraniczne portale: Polygamia w Polsce oraz GamesWEB w Słowacji.

Data: 17 maja 2008
Lokacja: Palace Cinemas MOM Park, Budapeszt, Węgry, 53 Alkotas street, 1121

Nasi węgierscy oraz zagraniczni mówcy poruszą bieżące tematy ze świata gier takie jak: gry na komórki, rozwiązania sieciowe, proces wydawniczy i marketing gier, trendy w grafice, związki pomiędzy filmem i branżą gier itp.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie http://www.gdf-hu.com

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym Managerem Konferencji: Odrovics Szonja (sonia.odrovics@maycontainbugs.com)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s